ESSE FÖRSAMLINGSKRETS KYRKANS UNGDOM    
Ordf.   Margot Backlund 0500-945625     margot.backlund(a)hotmail.com  
Sekr.   Christel Gunell 050-3784214        
Kassör   Ann-Sofi Norrbäck 050-3383476        
                 
UNGDOMSKRETSEN I KARLEBY        
Ordf.   Niklas Kankkonen 045-8728802     niklas.kankkonen(a)gmail.com
Sekr.   Daniel Ingerström 044-4494217     daniel.ingerstrom(a)aholatransport.com
Kassör   Magnus Lidsle 040-7309173     mlidsle(a)gmail.com
                 
                 
KYRKANS UNGDOM I KRONOBY        
Ordf.   Mona Häggblom
0407033494
    mona.haggblom(a)kokkola.fi
Sekr.   Bengt Häggblom 050-3248952     bengt.haggblom(a)kvarnen.fi
Kassör   Eivor Kangas 050-0362793     eivor(a)hkmetall.fi
                 
KYRKANS UNGDOM I MUNSALA        
Ordf.   Ulf Sundsten 050-5593375     ulf.sundsten(a)evl.fi
Sekr, kass   Helena Näs 0500-264934        
                 
KYRKANS UNGDOM I NEDERVETIL        
Ordf.   Anders Store 050-3039976     anders.store(a)evl.fi
Sekr.   Karin Saarukka 050-0262070     karin.saarukka(at)gmail
Kassör   Margareta Slotte       margareta.slotte(a)nedervetil.fi  
.              
                 
KYRKANS UNGDOM I NYKARLEBY        
Ordf.   Görel Ahlnäs 044-2702015     gorel.ahlnas(a)gmail.com
Sekr.   Marlene Andersson 050-5572072     anderssonmarlen(a)gmail.com
Kassör   Roger Westerlund       roger.westerlund(a)multi.fi
                 
KYRKANS UNGDOM I PEDERSÖRE        
Ordf.   Johan Bast 044-2942350     johan.bast(a)jakobetoni.fi  
Sekr.   Pia Kass-Anttila 040-7059528     pia.kass-anttila(a)pedersore.fi  
Kassör   Stig Finnäs  7233252     stig.finnas(a)elisanet.fi
                 
TERJÄRV KRISTLIGA UNGDOMSFÖRENING OCH FÖRSAMLINGSKRETS
Ordf.   Eva-Maria Stenbäck 050-9133235     eva-maria.stenback(a)kronoby.fi  
Sekr.   Catrin Ahlberg 0400-963598     catrine.ahlberg(at)luukku.fi  
Kassör              
                 
UNGDOMSKRETSEN I KARLEBY, ÖJA      
Ordf.   Bodil Sjöberg  8340017        
Sekr.   Sandra Sundkvist       ssundkvi(at)icloud.com
Kassör   Mikael Lindqvist  050-0568944     m.lindqvist(a)anvia.fi  
                 
KORSHOLMS KRISTLIGA UNGDOMSFÖRENING   
Ordf.   Frank Mara  041-4355203        
Sekr.   Stig Bonn    06-3433110      
Kassör            
                 
KYRKANS UNGDOM I MAXMO    
Ordf.   Bo-Erik Granlund 050-3565023     bo-erik.granlund(a)netikka.fi
Sekr.   Gustav Glasberg 044-3551890     gustav.glasberg(a)netikka.fi
Kassör    Gun Vidlund       vidlund.gun(a)pp.inet.fi  
                 
KYRKANS UNGDOM I SOLF OCH SUNDOM  
Ordf.   Ebba-Stina Beukelman  044-9067822      ebba-stina.beukelman(a)evl.fi
Sekr.   Joanna Holm  050-3046207     joanna.holm(a)gmail.com
Kassör   Linvi Snickars    050-5670676     linvi.snickars(at)gmail.com  
                 
KYRKANS UNGDOM I PÖRTOM        
Ordf.   Henry Långskog 0407061565     hlanskog(a)hotmail.com
Sekr.   Henry Långskog  0407061565     hlanskog(a)hotmail.com  
Kassör   Gun Vidlund 040-7294777        
                 
KYRKANS UNGDOM I SIBBO R.F.        
Ordf.   Ann-Marie Wikström 040-7602779     ann-marie.wikstrom(a)stil-form.fi
Sekr.   Paula Lönnroth 041-5071256     paula.lonnroth(a)luukku.com
Kassör   Agneta Salonen 050-3254671     agneta.salonen(a)fss.fi